Opina klienta

2021/09/03

Opina klienta

Tydzień kończymy opinią na temat Pośrednika od jednego z naszych klientów:

Chciałbym się z Panem podzielić spostrzeżeniami odnośnie działania Pańskiej aplikacji. Po ponad pół roku korzystania z aplikacji, pozwoliła mi ona usprawnić i usystematyzować pracę i raportowanie wniosków kredytowych moich doradców.

Dzięki Mobilnemu Pośrednikowi, widzę na bieżąco co się dzieje na wnioskach kredytowych i nie muszę stale dzwonić i dopytywać Moich Doradców o aktualny status wniosku.

Dziękuję również za zaimplementowanie niewielkich zmian w Pośredniku, dzięki czemu mogę w łatwiejszy sposób przeglądać wszelkie zmiany na wnioskach. Patrząc po liczbie danych wprowadzonych przez moich ludzi, liczę na owocną i długoterminową współpracę.

Reasumując: bardzo dziękuję za udostępnienie narzędzia, które z długoterminowego punktu widzenia pozwoliło mi na lepsze raportowanie oraz przede wszystkich obniżenie kosztów prowadzenia działalności.

Serdecznie dziękujemy!

Po niecałych 2 latach działania Pośrednika, z naszych obserwacji wynika, że największe korzyści z pracy w naszym narzędziu czerpią biura zatrudniające pracowników.
Jak pokazuje przykład jednego z naszych klientów, scentralizowany dostęp do danych, rozsianych po rożnych placówkach pracowników firmy, przekłada się bezpośrednio na jej budżet.

Polecamy się! 🙂