Opinie

Co mówią o nas osoby które nam zaufały

AK Finanse logo

Chciałbym się z Panem podzielić spostrzeżeniami odnośnie działania Pańskiej aplikacji.

Po ponad pół roku korzystania z aplikacji, pozwoliła mi ona usprawnić i usystematyzować pracę i raportowanie wniosków kredytowych moich doradców.

Dzięki Mobilnemu Pośrednikowi, widzę na bieżąco co się dzieje na wnioskach kredytowych i nie muszę stale dzwonić i dopytywać Moich Doradców o aktualny status wniosku. Dziękuję również za zaimplementowanie niewielkich zmian w Pośredniku, dzięki czemu mogę w łatwiejszy sposób przeglądać wszelkie zmiany na wnioskach.

Patrząc po liczbie danych wprowadzonych przez moich ludzi, liczę na owocną i długoterminową współpracę.

Reasumując: bardzo dziękuję za udostępnienie narzędzia, które z długoterminowego punktu widzenia pozwoliło mi na lepsze raportowanie oraz przede wszystkich obniżenie kosztów prowadzenia działalności.


Krzysztof Ambroziak
Finance team logo

"Długo szukałam narzędzia które pozwoli uporządkować moich klientów, zarówno stałych jak i tzw „przyszłych potencjalnych”.

W branży pośrednictwa finansowego nie możemy sobie pozwolić na to aby zapomnieć do kogoś zadzwonić. W sytuacji dość dużej liczby klientów, kalendarz czy tez popularny exel przestał już się sprawdzać.."

I wtedy przypadkiem trafiłam na aplikacje „Mobilny Pośrednik”.. Strzał w „dziesiątkę”.. Świetne narzędzie spełniające swoje zadanie w 100%..

Ja osobiście jestem największą fanką funkcji „zadzwonić”..

Aplikacja doskonale sprawdza się pod kątem jednoosobowej działalności, a tymbardziej dla firm zatrudniających swoich pracowników. Dlaczego? Jasno i przejrzyście mamy wgląd do efektów pracy pracowników, a także jesteśmy w stanie określić potencjał sprzedaży w określonym miesiącu..

Osobiście, polecam i nie wyobrażam sobie już funkcjonowania bez Mobilnego Pośrednika”..


Paulina

Dyrektor ds. sprzedaży w Finance Team

Biznesowi24 logo

"Aplikacja Pośrednik w Chmurze bardzo nam ułatwia codzienne życie pośrednika.

Nie musimy już używać excela, zeszytów, notesów, itp. Wszystko w 1 miejscu (klienci, transakcje, wyliczenia, notatki)."


Anna

Biznesowi24

"Pracuje na aplikacji od ok roku. Bardzo ułatwia codzienną pracę, w jednym miejscu mam wszystko, dane klientów, kalendarz z przypomnieniami czy kwestie rozliczeń i kosztów własnej firmy.

Dzięki niej mam bazę klientów do której zawsze mogę wrócić czy nasz pracownik. Pozbyłam się tradycyjnych żółtych karteczek które ginęły :-) Jezeli ktoś się zastanawia to zachęcam bo nie będzie żałować!."


Agnieszka

ABCredit

"Pośrednik w chmurze to wyjątkowy program do organizacji pracy. Pozwala na łatwe śledzenie bieżących spraw..

Posiada szereg udogodnień m.in.: przypomnienia o kontakcie z Klientem, kalendarz bieżących zadań."

Obsługa jest prosta i intuicyjna. Korzystam z niego już prawie dwa lata i polecam wszystkim, którzy szybko i bez trudu chcą usystematyzować swoją pracę."


Aleksandra

Ubezpieczenia24

Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni

Rozpocznij pracę bez żadnych zobowiązań

Załóż darmowe konto